Модельный ряд Mitsubishi

Отзыв о Mitsubishi Outlander 2007 года

Автомобиль: Mitsubishi Outlander 2007 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Полный привод , пробег - 37000 км, двигатель - 2.4, комплектация - sport
Автор: Богдан (Украина, Киев)   11.01.2010

Я їздив 1 рік, купив з пробігом 2тис. км. , звукоізоляції не має, ходова на возі краще! Читав тут отзиви, що авто багато їсть не знаю, як в кого але мій мицик їв літом 11, 5 взимку 13, 5л., такий росхід вважаю цілком нормальним, потужності йому явно не вистачає, але трохи краще ніж форестер 2.0 без турбо. Гальма нормальні (можна сказати гарні), як не, як передні та задні дискові! Двигун хороший ні каплі масла! Проходимість повний відстій в порівнянні з форестером навіть не поряд(вибачте, але гівно!). На асфальті дорогу тримає гарно! Читав, що не всім подобається система кондиціювання, але в моєму авто клімат працював достойно! По кузову постійний бруд в задніх дверях в арках, хоч як ти не старайся, дуже-дуже маленький багажник з нову порівнюю з форестером , да доречі запасні частини також дорожчі ніж в субару - це мене шокувало! Ходова дуже жорстка, але притенцій не має!

Плюсы автомобиля: Мотор слабенький, але працює гарно! Гарні гальма! Нормальний розход пального!

Минусы автомобиля: Шумний! Жорсткий! в середні дуже-дуже мало місця!

Совет покупателю: Прочитайте даний відзив він один з найповніших мабуть тут і зробіть свій вибір!

степан

хто тебе з школи випустив? Першокласник грамотнише написав би ниж ти!

слабый мотор , первый отзыв, в котором это читаю, по моему мотор у него далеко не слабенький

mikev

механика 2.4? мальчик зачем писать глупости?

Тест-драйв Mitsubishi Outlander: Пятый элемент
Пятый элемент

Пятый представитель нынешнего вседорожного семейства "Мицубиси" обладает такими чертами характера, которые не сразу в нем заподозришь. Рано или поздно это должно было случиться. «Паджеро», «Паджеро-Спорт», малыши «пинины», полноприводные пикапы L200 – кого ни возьми, все хороши как на подбор.

Продажа б/у Outlander

Mitsubishi Outlander 2003 Mitsubishi Outlander 7.700$ 2003 150.000 км