Модельный ряд Mitsubishi

Отзыв о Mitsubishi Outlander 2007 года

Автомобиль: Mitsubishi Outlander 2007 г.в., универсал, механическая коробка передач, Полный привод , пробег - 50000 км, двигатель - 2.0 turbo, комплектация - Turbo
Автор: Юрій (Украина, Киев)   24.03.2008

На даному авто я їздив близько року.Авто брав у салоні і осблуговувався теж у офіційного дилера.Що стосується експуатаціїї, то автомобіль залишив тільки позитивні враження: динамічний і досить потужний двигун (202 к.с), що дає змогу вільно відчувати себе як на трасі, так і в місті. КПП теж не визиває нарікань.Ходова частина авто "заточена" під спортивний стиль водіння чітко виконує всі команди керма, і в той же час не є занадто жорсткою, що є досить важливим на наших, м"яко кажучи, "не дуже гарних " дорогах.По інтер"єру авто можу сказати тільки два слова: практичний мінімалізм. Як на мене в салоні не має нічого зайвого, досить зручна і інформативна панель приборів.Торпедо виконане з добротного м"якого пластику. Хоча комусь може здатися, що виглядає досить "біднувато", але це тільки на перший погляд.З недоліків хотілося б відмітити: Не досить зручне регулювання сидіння, особливо водія, при моєму рості 186 см, я сидів практично зручно, але водям вище даного зросту вже було б не зовсім комфортно, бак авто має об"єм 60 л., що є не досить зручним, часто після агресивного водіння потрібно запрявлятися, авто зроблено досить якісно, але метал якось виглядає "слабенько"...хто їздив або їздить на "німцях" зрозуміє про що я.

Плюсы автомобиля: Динамічність, гарна керованість, надійність, повний привід особливо взимку, різноманітна комплектація з салону.

Минусы автомобиля: Регулювання седіння(можна було б і більше зробити, вперед-назад, вниз-вверх), малий об"єм бака 60л (80 було б саме те). Висока ціна автомобіля в даній комплектації (суб"єктивно).

Совет покупателю: Можливо не варто купувати із салона, зважаючи на досить високу ціну. А враховуючи надійність, брати б/у з пробігом 20-30 000 т.к. буде якраз оптимально по відношенню "ціна - якість".

Ella

Згідна на 100% зі всім написаним вище. Пораду врахувала, так і купила 2008 рік з пробігом 34 000. Ціна-якість!

Прохожий.

Нет, таки нравится мне эта тачка!

Тест-драйв Mitsubishi Outlander: Новичок-лесовичок
Новичок-лесовичок

Поездка в Испанию в середине апреля сулила солнце и тепло. Действительность оказалась радикально иной - проливные дожди, а в Москве в это время было под 20. Впрочем, я отправился туда не за хорошей погодой, повод был более веский. Формулировка такая: Mitsubishi построила свой "форестер".

Продажа б/у Mitsubishi

Mitsubishi Outlander 2003 Mitsubishi Outlander 7.700$ 2003 150.000 км