Модельный ряд Mitsubishi

Отзыв о Mitsubishi Outlander 2013 года

Автомобиль: Mitsubishi Outlander 2013 г.в., универсал, бесступенчатая коробка передач, Полный привод , пробег - 2700 км, двигатель - 2.4 бензин, комплектация - ultimate
Автор: Александр (Украина, Киев)   12.12.2013

Дуже багато критики читав щодо цього автомобіля. Але читати звичайно добре, а самому відчути це авто - зовсім інше. Автомобіль дуже не фотогенічний, в "живу" виглядає набагато краще. Обирав між X-trail, Tiguan, Kuga, Santa fe. Перш за все скажу, що обирав автомобіль для сім"ї, тому після перших візитів в салон варіанти Tiguan, Kuga відкинув. X-trail приївся вже на наших шляхах. Santa fe передумав брати (хоча своїм виглядом всередині і зовні мені дуже сподобався), так як у знайомого були приоблеми з двигуном, звичайно це може бути з будь-яким авто, але корейська "якість" не викликає довіри.

Аутлендер хороший автомобіль. Просторий, високий кліренс, позадорогою прохідність у нього супер, важко назвати паркетником) радіус розвороту зовсім маленький, широкий обхват світла фар тому вночі комфортно їхати, швидко обігрівається салон, якісне оздоблення салону, хороша акстична система, швидкий автомобіль. коротше, автомобіль відповідає своїй ціні. для людини , якій важливо практичність, комфорт, зручність - це достойний варіант.

Щодо мінусів: не підсвічуються склопідйомники (тільки у водія є підсвітка), підвіска могла бути і м"якшою, шумозоляція погана, але на нових дорогах наприклад Київ-Харків є кусочок гарної дороги де достатньо наявної шумоізоляції).

Витрати пального: місто - 10.3-11.3л., змішаний в залежності як їздити - 8.0-9.5л.

Загалом, то задоволений. Ціна = якість. Кому не подобається, то є дорожчі варіанти.

lurker4eg

Як Вам робота варіатора? Ще цікавить робота повного приводу, хоча, напевно, Ви ще не встигли його випробувати

Алгоритм роботи варіатора налаштоваий нормально. стрілки тахометра і спідометра встигають одна за одною, але при обгонах іноді краще вручну) про повний привід важко покищо щось сказати. в тих рідкісних випадках коли користувавася повним, то задоволений. А так в місцях де мені треба повний привід (рибалка, полювання), то я маю Niva) Дубова коробка на колесах, зате проїде все і скрізь)

Критик

В своєму класі автомобіль хороший. Все ж таки технології Mitsubishi! . На рахунок корейця,- не повівся на їхні маркетингові "трюки", тоді ти щасливчик, або справді думав головою Mitsubishi кращий будь -якого корейця.

lurker4eg

Технології технологіями, а корейці з двигуна 2.0 знімають стільки коняк як двигун 2,4 у хонди чи міцубіші. Знову ж таки час усе покаже. Я, наприклад взяв корейця, бо то було дешевше і мені сподобався автомат. Аналогічне японське авто коштувало б дорожче.

Vladimir-81

lurker4eg: машины едут на крутящем моменте, а не на лс.

lurker4eg

Vladimir-81: Согласен, но, например, у тех же Sportage 2.0 C-RV 2.4 и Outlander 2.4 количество лошадок и крутящего момента плюс-минус такое же

серж3

Согласен. Не думаю, что новый Фанта фе и Соренто уступают Аутлендеру. Но каждый выбирает сам, что ему по душе.

Kolya_dzver

А вы цены давно сравнивали?Цена корейцев выросла оёё Хундай по цене космического корабля!

амур

Цена выросла на корейцев потому что и машины у них лучше чем у японцев.

Тест-драйв Mitsubishi Outlander: Кое-что понимаем в дизайне кроссовера
Кое-что понимаем в дизайне кроссовера

Он выглядит не как новое поколение, а как другая модель. Тем удивительнее, что автомобиль с точностью до миллиметра сохранил габариты предыдущей генерации: длину 4655 мм, ширину 1800, высоту 1680 и колёсную базу в 2670 мм.

Продажа б/у Outlander

Mitsubishi Outlander 2019 Mitsubishi Outlander 24.800$ 2019 38.000 км